Eşek Sütü Çiftliği

Manisa'da Eşek Sütü Nerede Bulunur?

Manisa'da Eşek Sütü Nerede Bulunur?
Tag: Manisa eşek sütü, Manisa eşek çiftliği, Eşek sütü Manisa, Eşek çiftliği Manisa'da nerde, Eşek sütü nerede bulunur, Eşek sütü nerde satılır, Eşek çiftliği Manisa, Eşek sütü nereden alınır

Manisa'da Eşek Sütü Nerede Bulunur?

Eşek sütü'nün üretimini yaptığımız çiftliğimiz Türkiye'nin ilk Eşek çiftliğidir. Tamamiyle sağlıklı ve özenle bakımı yapılan Eşeklerimizin aynı titizlikte sağımı gerçekleştirilmektedir. Sağıldıktan sonra sütler soğutucularımızda saklanmakta ve özenle paketlenmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre gerek günlük gerekse haftalık olarak kendilerine ulaştırmaktayız. Eşek Sütü'nden imal ettiğimiz sabun, şampuan, krem ve maske'ler ile cilt sağlığınızı da arttırabilirsiniz. Eşek sütü'nin cilt'e olan faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Cilt'deki antidoksidanları temizleyerek deri altına nüfuz ederek gençleştirici, kırışıklık gidericiliği bulunmaktadır.

Çiftliğimiz Manisa / Akpınar'da bulunmaktadır. Basında Biz bölümünden hakkımızda yapılan haberlere tarafsız olarak ulaşabilir, içeriklerini okuyabilirsiniz.